Ach, kde ty loňské sněhy jsou?

sobota 5. prosinec 2009 00:09

  Promiňte, paní Pajerová, moc vás neznám,  ale od vzdělané dámy,  za kterou se bezpochyby považujete,  bych přece jenom  očekával  trochu více noblesy, než výkřik  dost  pavlačového  charakteru.  Ale budiž, výběr je váš.

   

Váš výkřik, kterým jste počastovala presidenta Klause, považuji za zlostný pavlačový výbuch. Nejste už obdivovaný, revolučním  nadšením zapálený teenager, kterému lze v zájmu věci leccos odpustit.  

Vy dovolujete svým studentům, aby na vás křičeli " FUJ", když se jim něco na vaší přednášce nelíbí? Vy nevyžadujete  určitou úctu, ne proto, že jste Monika Pajerová, ale kvůli  funkci, kterou vás universita pověřila?

Nemyslím si, že pan president Klaus si kritiku nezaslouží, ale je to držitel nejvyšší ústavní funkce  ve státě. A ta funkce, ne osoba, která ji zastává,  si žádá úctu všech občanů, kteří ho zvolili nebo umožnili nějakým volitelům, aby byl jejich jménem zvolen.

To „fuj" padá zpátky na vás, paní Pajerová. Na vás a ostatní vůdce, kteří se shlédli v chiméře pravdy a lásky, která ještě nikdy nic nevyhrála a vedla jen ke zkomírání,  na úbytě hynoucích občanských  iniciativ   „IMPULS 99 a   „DĚKUJEME - ODEJDĚTE " , které, možná, měly šanci se v něco vyvinout. A svojí pečeť  mate tak nepřímo i na krachu strany Svobody, Čtyřkoalice,  Zelených  a mnoha dalších pidi stran.  A to vše k  posílení strany, které vděčíme za čtyřicet let nesvobody.

A  váš promarněný vůdcovský potenciál . . ? Ach, kde ty loňské sněhy jsou?

 

Ladislav Husarek

Ladislav Husarek

Ladislav Husarek

O příbězích z Kanady i ze světa před i po sametové revoluci.

Důchodce po 35 letech práce v letectví.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora